Оплата і доставка

1. Готівкою при отриманні замовлення

Ви оплачуєте замовлення після того, як побачите і перевірите його. При виявленні дефектів Ви можете зв'язатися з менеджером і відмовитися від товару. Оплата за товар здійснюється в гривнях. Ми будемо вдячні, якщо Ви підготуєте суму оплати замовлення заздалегідь. Вам надається накладна із зазначеним гарантійним терміном. 2. За безготівковим розрахунком (платник фізична особа) Для оплати замовлення через банк менеджер надішле Вам по електронній пошті рахунок, заповнений на Ваше ім'я, з реквізитами нашої компанії. Роздрукувавши рахунок, Ви можете оплатити замовлення в будь-якому банку (з комісією по тарифу банку). Через 1-2 дня гроші надійдуть на розрахунковий рахунок і Ваше замовлення буде переданий кур'єрській службі для доставки за вказаною адресою. 3. За безготівковим розрахунком (платник юридична особа) Для оплати замовлення за безготівковим розрахунком надішліть нам Ваші реквізити на електронну адресу або факс. Ми підготуємо і надішлемо Вам рахунок для оплати. Замовлення формується протягом двох днів з моменту зарахування коштів на розрахунковий рахунок. Якщо Ви повідомите про проведену оплату, це прискорить обробку замовлення. У нашому магазині кожен покупець може отримати знижку на придбану продукцію. Розмір знижки буде залежати від загальної суми замовлення і від кількості найменувань товару, що купується. Для постійних покупців діє накопичувальна система знижок. Ми завжди відкриті для переговорів і готові розглядати Ваші пропозиції.

2. За безготівковим розрахунком (платник фізична особа)

Для оплати замовлення через банк менеджер надішле Вам по електронній пошті рахунок,

  • заповнений на Ваше ім'я, з реквізитами нашої компанії.
  • Роздрукувавши рахунок, Ви можете оплатити замовлення в будь-якому банку (з комісією по тарифу банку).
  • Через 1-2 дня гроші надійдуть на розрахунковий рахунок і Ваше замовлення буде переданий кур'єрській службі для доставки за вказаною адресою.

3. За безготівковим розрахунком (платник юридична особа) Для оплати замовлення за безготівковим розрахунком надішліть нам Ваші реквізити на електронну адресу або факс. Ми підготуємо і надішлемо Вам рахунок для оплати. Замовлення формується протягом двох днів з моменту зарахування коштів на розрахунковий рахунок. Якщо Ви повідомите про проведену оплату, це прискорить обробку замовлення.

  1. У нашому магазині кожен покупець може отримати знижку на придбану продукцію.
  2. Розмір знижки буде залежати від загальної суми замовлення і від кількості найменувань товару, що купується.
  3. Для постійних покупців діє накопичувальна система знижок. Ми завжди відкриті для переговорів і готові розглядати Ваші пропозиції.

3. За безготівковим розрахунком (платник юридична особа)

Для оплати замовлення за безготівковим розрахунком надішліть нам Ваші реквізити на електронну адресу або факс. Ми підготуємо і надішлемо Вам рахунок для оплати. Замовлення формується протягом двох днів з моменту зарахування коштів на розрахунковий рахунок. Якщо Ви повідомите про проведену оплату, це прискорить обробку замовлення. У нашому магазині кожен покупець може отримати знижку на придбану продукцію. Розмір знижки буде залежати від загальної суми замовлення і від кількості найменувань товару, що купується. Для постійних покупців діє накопичувальна система знижок. Ми завжди відкриті для переговорів і готові розглядати Ваші пропозиції.